kapat× Destek 444 10 61
HİZMETLERİMİZ

7/24 Tıbbi Danışma


Her türlü sağlık sorununuzda bir danışmanınız var artık. Genel sağlık konularında bilgilendirmenin yanı sıra hangi uzmanlık dal ve kadrolarının nerelerde bulunduğu ve tıbbi tetkiklerin nerelerde nasıl yapılabileceğine yönelik de bilgilendirme yapılmaktadır.

 


7/24 Acil Sağlık Hizmeti


Herhangi bir acil sağlık sorununuzda  7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Deneyimli ve özel eğitimli kadrolarımız ve tam donanımlı ambulanslarımız size hızla ulaşacak,  etkin ilk müdahale yapacak, güvenli bir transport ile en uygun sağlık kuruluşuna hastanız nakledilecektir.

 


Şehirler Arası Hasta Nakli


Hastanızın ileri tetkik ve tedavi için daha büyük şehirlere nakledilmesi gerektiğinde ya da tedavisi tamamlanan hastanızın bir başka şehre nakli gerektiğinde tam donanımlı ambulansımız ve yedek şoförlü  nakil ekibimiz ile güvenli ve rahat bir yolculuk sizleri bekliyor.

 


Sağlık Tedbiri Hizmeti


Çok sayıda katılımcının olduğu, festival, konser, etkinlik, toplantı ve kongrelerinizde ya da sportif etkinliklerinizde olası acil sağlık sorunları için çaresiz değilsiniz. Tam donanımlı ambulansımız ve deneyimli ekibiniz olay yerinde her türlü müdahale için  hazır bekleyecektir. 

 


Site, AVM, Şantiye ve Fabrika Hizmetleri


Toplu yaşam ve toplu çalışma ortamlarında her türlü acil sağlık sorununuz için, deneyimli ambulans ekibimiz, tam donanımlı ve düzenli servis bakımlı yeni ambulanslarımız acil sağlık tedbiri için 7 gün 24 saat hizmetinize hazırdır. Artık altın dakikalar için güvendesiniz.